Arama Motoru Optimizasyonu 
0850 840 1 500 destek@4dturk.com

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)


Türkiye'de internetin ilk yaygınlaştığı dönemlerde firmalar için bir web sitesi müşterilerine ulaşmalarını sağlarken artık diğer firmalardan farklı olmak için yetmiyor. Artık web sitesinin varlığı ulaşılabilir olduğu kadar önem kazanıyor. Günümüz internet teknolojisinde ulaşılabilir olmakta arama motorlarında iyi bir sıralamadan geçiyor ve uzman ekibimiz web sitenizi yapılandırarak, arama motoru optimizasyonu çalışmaları sayesinde daha ulaşılabilir hale getiriyor ve başta Google olmak üzere diğer tüm arama motorlarında daha ön plana çıkmanız sağlanıyor.

 

 

 

 

Seo çalışması ile sizi en işlek caddede büyük bir vitrini olan mağazaya / ofise taşıyoruz!

 

SEO nedir ?

SEO, Search Engine Optimization kelimesi yani Arama motoru optimizasyonunun baş harflerinden oluşan kısaltmasıdır. SEO çalışması ile web sitelerinin varolan durumları iyileştirilerek arama motorlarında aranan kelimelerle web sitesine daha çok ziyaretçi ve müşterinin ulaşması sağlanır.

Günümüzde özellikle firmaların web sitesinin olması yetmiyor, ulaşılabilirlik de büyük önem kazanmış durumdadır. Ulaşılabilir ve erişilebilir olmasını sağlayacak en önemli unsurda başta Google olmak üzere arama motorlarında daha üst sıralarda çıkarak daha çok dikkat çekmesidir.

 

SEO çalışması nasıl yapılır ?

SEO çalışması özenle yapılması gereken bir çalışmadır, aksi halde çalışılan sitenin arama motorlarından süresiz olarak çıkarılmasıyla sonuçlanabilir. Bu yüzden 4Dturk yaptığı seo çalışmalarında arama motorlarını aldatmak yerine arama motorlarının sevdiği, ziyaretçilerin istedikleri bilgileri aldıkları düzenlemeleri yaparak optimize eder ve tamamen organik gelişen durumlar neticesinde sitenin arama motorlarında ki konumları iyileştirilmiş olur.

 

SEO fiyatlandırması

SEO optimizasyon çalışması için öncelikle web sitenizin detaylı incelemesi yapılmalı. Bu incelemede sitenin durumu, arama motorlarında ki konumu ve hedef anahtar kelimeler gözlemlenir ve bir çalışma planı belirlenir. İstanbul Tuzla, Kartal ve Pendik başta olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede sizlerden gerekli doneler alınarak istediğiniz hizmet için en makul ücret belirlenir ve tarafınız bilgilendirir.

Yalnızca İstanbul değil, Muğla Bodrum'da bulunan temsilcilerimizle de bize ulaşarak görüşme sağlayabilirsiniz. 

 

 


© 2003-2016 4DTURK All Rights Reserved.