Online itibar yönetimi 
0850 840 1 500 destek@4dturk.com

Online İtibar Yönetimi


Günümüzde insanların büyük bir bölümü gerek iş gerekse özel hayatının büyük bir kısmını internette ve sosyal medya siteleri ve uygulamalarında geçirmekte. Bu anlamda marka ve firmalar için online itibar yönetimi alanı ortaya çıktı ve gün geçtikçe değer kazanmaya devam etmekte. Marka ve firmaların sosyal medya ve diğer online platformlarda kendileri ve ürünleri hakkında yazılan - çizilenlerin takip edilmesi ve olumsuz ya da haksız yorumlara karşı aksiyonn alınması ve marka imajının korunması anlamında büyük önem taşıyor.

 

Sosyal medya platformları ve internetin en büyük artısı insanların her düşüncesini herhangi bir onay mekanizması olmadan paylaşabildiği bir ortam olmasıdır. İlk olarak bakıldığında olumlu bir yön olan onay mekanizasmasının olmayışı kimi zaman bir markanın karalanması, itibarının zedelenmesi şeklinde olabiliyor ve bu da kişi ve kurumlara maddi ve manevi zarar olarak geri dönebiliyor.

 

Online itibar yönetimi hizmetimizle bu gibi durumlarda markanızın ya da firmanızın zarar görmesine engel oluyoruz.Gerekirse olumlu içeriklerin daha ulaşılabilir hale gelmesi gerekse internetten içerik silme yöntemi ile iadei itibar sağlıyoruz.


© 2003-2016 4DTURK All Rights Reserved.